Afscheid lichting 2024 - fotogalerij & aftermovie

proclamatie

Vandaag is een dag van vreugde, trots en reflectie. We zijn hier samen om een bijzondere mijlpaal te vieren: het afstuderen van onze leerlingen aan campus VTI. Na zes of zeven jaar van toewijding, hard werken en groei zijn jullie nu klaar om een nieuwe fase in jullie leven te betreden.

Zes jaar geleden begonnen jullie aan een reis vol uitdagingen, ontdekkingen en leerervaringen. Jullie hebben niet alleen kennis en vaardigheden opgedaan in diverse vakgebieden, maar ook belangrijke levenslessen geleerd. Jullie hebben vriendschappen gesmeed, persoonlijke grenzen verlegd en geleerd wat het betekent om door te zetten, zelfs wanneer het moeilijk werd.

Tijdens deze jaren hebben jullie niet alleen van ons geleerd, maar wij hebben ook van jullie geleerd. Jullie enthousiasme, nieuwsgierigheid en doorzettingsvermogen hebben ons keer op keer geïnspireerd. Jullie zijn het levende bewijs dat hard werken en vastberadenheid beloond worden.

Vandaag markeert het einde van een hoofdstuk, maar ook het begin van een nieuw avontuur. De wereld ligt aan jullie voeten en de toekomst is vol mogelijkheden. Of jullie nu verder gaan studeren, aan het werk gaan of een andere weg inslaan, onthoud dat jullie de kracht hebben om grootse dingen te bereiken. Blijf dromen, blijf streven naar excelleren en blijf trouw aan jezelf.

Aan de ouders en familieleden: bedankt voor jullie onvoorwaardelijke steun en vertrouwen in onze school. Jullie hebben een cruciale rol gespeeld in het succes van onze leerlingen.

Aan de docenten en medewerkers: jullie inzet, passie en toewijding hebben een blijvende impact gehad op het leven van deze jongeren. Jullie hebben hen niet alleen onderwezen, maar ook begeleid en geïnspireerd. Daarvoor zijn we jullie dankbaar.

En aan jullie, beste afgestudeerden: gefeliciteerd met deze fantastische prestatie. Wij zijn ongelooflijk trots op jullie en wensen jullie het allerbeste voor de toekomst. Moge jullie wegen vol geluk en succes zijn.

Met deze mooie woorden opende onze pedagogische directeur op woensdag 26/06 de plechtige proclamatie 2024

Kom zeker nog eens langs om ons te vertellen hoe je het stelt in jullie verdere leven.

Het is geen vaarwel, maar een tot ziens want VTI'er dat ben je voor altijd!

En hup, nu genieten van een prachtige toekomst die op jullie wacht!

Aftermovie


 

Fotogalerij


slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide