Contactpersonen

U bent hier

Directie

Rik Desmet

Algemeen directeur
 

Joachim Archie

Directeur     
 

Luc Dekiere

Ped. Directeur 1ste, 2e & 3e jaar      
 

Filip Vanhauwaert

Ped. Directeur 4e, 5e, 6e& 7ejaar

Natalie Coopman

Ped. Directeur 4e, 5e, 6e& 7ejaar

 

Technisch Adviseurs

Rik Couwelier

Afdeling Mechanica

Geert Demeyere

Afdeling Mechanica & Elektriciteit
 

Claude De Kock

Afdeling Elektriciteit
 

Philip Deltour

Afdeling Hout-Bouw
 

Hans Maes

Afdeling Hout-Bouw

 

Opvoeders

Bert Cappon

Verantwoordelijke 1ste jaar
    Bert.Cappon@sgsintpaulus.eu    
 

Bram Laevens

Verantwoordelijke 2de jaar
Bram.Laevens@sgsintpaulus.eu

Pieter Delbeke

Verantwoordelijke 3de jaar
Pieter.Delbeke@sgsintpaulus.eu
 

Laurence Goeminne

Verantwoordelijke 4de jaar
Laurence.Goeminne@sgsintpaulus.eu
 

Jurgis Decorte

Verantwoordelijke 5de jaar
    Jurgis.Decorte@sgsintpaulus.eu
 

Kris De Moor

Verantwoordelijke 6de jaar
Kris.Demoor@sgsintpaulus.eu 
 

Leen Ferlin

Ambulant opvoeder 1e,t/m 3e,jaar
Leen.Ferlin@sgsintpaulus.eu   
 

Gregory Lagrou

Ambulant opvoeder 4e,t/m 7e,jaar
Gregory.Lagrou@sgsintpaulus.eu 
 

 

 

Zorg

Luc Verbauwhede

Zorgcoördinator
Luc.Verbauwhede@sgsintpaulus.eu
 

Francky Lannoo

Leercoördinator
Francky.Lannoo@sgsintpaulus.eu

Hilde Vercautere

Aanspreekpunt CLB
Hilde.Vercautere@vclbweimeersen.be
 

 

Internaat

Bert Sulmont

Internaatsbeheerder
    Bert.Sulmont@sgsintpaulus.eu   
 

 

Onthaal

Sylvie Hyk

Onthaal
 

Leen Cappon

Onthaal