Veldloop 1e graad

Veldloop

Een week geleden, op woensdag 20 september, namen alle leerlingen van het 1ste en het 2de jaar deel aan de veldloop voor secundaire scholen in Waregem. Op dit evenement, georganiseerd door de Waregemse sportdienst, beleefden onze leerlingen samen andere leerlingen van andere secundaire scholen in Waregem, een unieke veldloopervaring.

Er werd in 4 waves gelopen. Meisjes 1ste jaar, Jongens 1ste jaar, Meisjes 2de jaar en Jongens 2de jaar.

Aangezien we met alle leerlingen van de 1ste graad deelnamen aan dit evenement, stond de beleving centraal. Toch werd er ook gepresteerd. Dat we over hardlooptalent beschikken bij onze leerlingen blijkt uit de vele ereplaatsen, meerdere podiumplaatsen waarvan 2 overwinningen. Op deze linken kunnen jullie alle resultaten bekijken.

We zijn trots op onze VTI’ers!!”

Uitslag meisjes reeks 1 - 1ste jaar

Uitslag jongens reeks 2 - 1ste jaar

Uitslag meisjes reeks 3 - 2de jaar

Uitslag jongens reeks 4 - 2de jaar

slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide